• Обновено
Рачно Насликани Дневна Соба Сала Ѕид Уметност Слика Море И Градот Пејзаж Палета Нож Маслото На Платно Модерна Дома Декор

Рачно Насликани Дневна Соба Сала Ѕид Уметност Слика Море И Градот Пејзаж Палета Нож Маслото На Платно Модерна Дома

DEN 1622.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40X60CM, 50X70CM, 60X90CM, 70X100CM, 90X140CM, 80X120CM, 100X160CM
Број На Модел На:
20180225007
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
qijia
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Место на Origial:
Guangdong Кина (Копно)
Стил:
Дома декорација
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Канцеларија /schoolroom/болница/ library
is_customized:
Yes
Рамка:
Без Рамка,само платно
Promoiton:
за Продаваат Евтини, на Големо И Убава Масла
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат