• Обновено
300 метри/многу 14mm Топла продажба златен прстен octagon мушка синџир-свадба кристал гарланд синџир стакло гарланд насоки за X-mas decore

300 метри/многу 14mm Топла продажба златен прстен octagon мушка синџир-свадба кристал гарланд синџир стакло гарланд

DEN 14376.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HBL
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
монистра големина:
14mm
Прстен Големина:
11mm
прстен боја:
Golend
1 Метри :
49pcs монистра + 50 прстени
боја:
Јасно AB
Тип:
партија Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Спецификација:
0.9-1.1M

Купувачи како што избираат