• Обновено
три боја Сет од 3 комбинација латекс отпор бендови тренингот excercise пилатес јога бендови јамка врвка за околу глуждот еластичен појас

три боја Сет од 3 комбинација латекс отпор бендови тренингот excercise пилатес јога бендови јамка врвка за околу глуждот

DEN 581.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KYLIN СПОРТ
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Одделот За Името:
Жените
Број На Модел На:
OR500
Функција:
Телото
Комбинација:
црвена сина, жолта
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат