• Обновено
топла продажба Јајце во облик на силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла арома камен габи,

топла продажба Јајце во облик на силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла

DEN 335.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
001

Купувачи како што избираат