• Обновено
AUQB-12 Co2 Laser Фокусот на Објективот, Материјали: САД ZnSe ,со Дијаметар : 12mm, Edge дебелина: 2mm, Фокусна должина: 76.2 мм, Чиста површина

AUQB-12 Co2 Laser Фокусот на Објективот, Материјали: САД ZnSe ,со Дијаметар : 12mm, Edge дебелина: 2mm, Фокусна должина:

DEN 3840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Оптички
Обликот:
Plano
Бренд Име:
Jarmay
Број На Модел На:
AUQB-12
Структура:
Plano
Дијаметар:
12mm
Материјал:
САД ZnSe
боја:
Жолта
Материјали:
САД znse
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат