• Обновено
Највисоко Оценет Акрилик 14mm Триаголник Кристали Неверојатни AB Боја Лабава Монистра Strass За Шиење Rhinestones Монистра Strass Rhinestones Diy

Највисоко Оценет Акрилик 14mm Триаголник Кристали Неверојатни AB Боја Лабава Монистра Strass За Шиење Rhinestones

DEN 215.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Bi.Dw.М
Техника:
Шие-На
Материјал:
acryl
Големина:
14mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
bx-378
Состојба:
Бренд Нови
Количина:
200 компјутери
Станот Назад :
Yes
квалитет:
Врвен Квалитет,Совршен
ПОВРШИНА:
Пирамида Површина
Обликот:
Триаголник форма
дупка:
3 дупки
is_customized:
Yes
боја:
Неверојатни AB Боја,НЕ се нормални ab боја

Купувачи како што избираат