• Обновено
Нова Мода Европската Ретро Панк Стил Гроздобер Претерување Занитвам Tassel Ѓердани Приврзоци Clavicle Синџир Изјава Ѓердан

Нова Мода Европската Ретро Панк Стил Гроздобер Претерување Занитвам Tassel Ѓердани Приврзоци Clavicle Синџир Изјава

DEN 56.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
1049N0088
Бренд Име:
JQUEEN
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
дизајн:
2017 нов моден дизајн
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака

Купувачи како што избираат