• Обновено
MasterFire 10PCS/МНОГУ Нови АА 12V 1800MAH Ni-МЗ Rechargable Battery NiMH Батерии Пакет Бесплатен Превозот

MasterFire 10PCS/МНОГУ Нови АА 12V 1800MAH Ni-МЗ Rechargable Battery NiMH Батерии Пакет Бесплатен Превозот

DEN 2040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
MasterFire
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
AA
Батеријата Број:
10
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат