• Обновено
beibehang во Живо позадина ѕид хартија свила крпа 3d позадина лесна mural Прилагодите мурали de papel parede фото позадина се тркалаат

beibehang во Живо позадина ѕид хартија свила крпа 3d позадина лесна mural Прилагодите мурали de papel parede фото

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
Custom sizes
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
lan
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Пастирски
ДА/НЕ:
Персоналните сопствена позадина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат