• Обновено
5meters/многу 14mm Кристал гарланд стои декоративни wdding стакло мушка насоки за свадба X-mas дрво декор

5meters/многу 14mm Кристал гарланд стои декоративни wdding стакло мушка насоки за свадба X-mas дрво декор

DEN 552.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HBL
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
монистра големина:
14mm
Прстен Големина:
11mm
прстен боја:
Golden
1 Метри :
49pcs монистра + 50 прстени
боја:
Јасно
Тип:
партија Костими & Додатоци
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Купувачи како што избираат