• Обновено
1/4 OD Црево 1/4 женски Лактот Врска Брз Полнач RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем фитинзи

1/4 OD Црево 1/4 женски Лактот Врска Брз Полнач RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем фитинзи

DEN 120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Лактите
Материјал:
Пластични
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Женски
Обликот:
L
Употреба:
Цевка Врска Монтирање (За Вода Прочистувачките Машина)
Тип:
RO Вода Систем за Монтирање

Купувачи како што избираат