• Обновено
F08618-Б HMF S550 F550 Hexacopter 6-Оската Рамка Комплет со Опрема за Слетување +ESC Моторни Заварени+QQ СУПЕР Одбор за Контрола+RX&TX+Пропелери

F08618-Б HMF S550 F550 Hexacopter 6-Оската Рамка Комплет со Опрема за Слетување +ESC Моторни Заварени+QQ СУПЕР Одбор

DEN 5040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Кит класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
HMF S550 Рамка
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Купувачи како што избираат