• Обновено
50pcs 5*6*7cm пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони чоколади грав

50pcs 5*6*7cm пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони чоколади грав

DEN 565.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
S
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
clear4
Повод:
Дипломирањето,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат