• Обновено
Слободен Брод RF52832 bluetooth модул М4 кернелот bluetooth 4.1 РАНЛИВИТЕ модул сигнал силна поддршка passthrough Развој одбор ранливите

Слободен Брод RF52832 bluetooth модул М4 кернелот bluetooth 4.1 РАНЛИВИТЕ модул сигнал силна поддршка passthrough

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Intergrated Функција:
Bluetooth
Број На Модел На:
nRF52832 bluetooth модул М4 кернелот bluetooth 4.1
Демо Одбор Тип:
рака
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Демо Одбор Тип:
Други

Купувачи како што избираат