• Обновено
Делукс восок заварчик термо контрола за накит,Накит Заварување & Машина за Правење,Може да се конвертира во две напон 110V и 220V

Делукс восок заварчик термо контрола за накит,Накит Заварување & Машина за Правење,Може да се конвертира во две напон

DEN 999.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
1.6Kg
Број На Модел На:
Forte-100
is_customized:
Yes
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Dual Напон:
110V или 220V,50Hz или 60Hz
Максимална Temp:
180 Степени Centigrade
Големина:
24*22*12cm
Излез:
DCO-15V 0.5 A

Купувачи како што избираат