• Обновено
14mm 10 Метри Стакло Кристално Јасна Мушка Гарланд Влакно Влакно Свадба Оркестарот со Златни Прстени

14mm 10 Метри Стакло Кристално Јасна Мушка Гарланд Влакно Влакно Свадба Оркестарот со Златни Прстени

DEN 840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
100cm
Ширина:
14mm
Број На Модел На:
Гарланд 10meters
Дијаметар:
14mm
Висина:
100cm
Бренд Име:
HBL
Име:
кристал гарланд
Големина:
10meters
Функција:
се шарени во сонцето
синџир боја:
Злато
монистра боја:
Слој AB
Тип:
партија Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Купувачи како што избираат