• Обновено
Бесплатен Превозот! 12pcs висок квалитет 2.7 V 500F 500F 2.7 V 2.7 v 500f 35*60MM Супер capacitor

Бесплатен Превозот! 12pcs висок квалитет 2.7 V 500F 500F 2.7 V 2.7 v 500f 35*60MM Супер capacitor

DEN 1920.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Примена:
Автомобилската
Тип:
Супер Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Црна
Номинална Напон:
2.7 v
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2.7 v 500f
capacitance:
500F

Купувачи како што избираат