• Обновено
Foredom Мотор,Прилагодлив брзина мелење & машина за полирање вклучени два Чистење Тркала,Накит Правење на Резерви Полирање Мотор

Foredom Мотор,Прилагодлив брзина мелење & машина за полирање вклучени два Чистење Тркала,Накит Правење на Резерви

DEN 1917.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
140inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
боја:
Бела
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Напон:
220V/240V
максимална брзина:
7000RPM
Фреквенција:
50/60Hz
моќност:
180W
Valiable брзина:
1800-7000RPM
Ширина:
13(330mm)between spindles
Висина:
5*1/8(130mm)
Тежина:
3kg

Купувачи како што избираат