• Обновено
машинската вретено Chum моќ CAT40 4 Petal Менгеме cnc вретено мотор со надворешен навој внатрешна висок квалитет SP1501144#

машинската вретено Chum моќ CAT40 4 Petal Менгеме cnc вретено мотор со надворешен навој внатрешна висок квалитет SP1501144

DEN 4776.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
12000rpm
Примена:
Мелничката
Број На Модел На:
CAT40

Купувачи како што избираат