• Обновено
Алуминиум Пред Rider Нога Штипки За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл подложка за нозе Сет Со Заградата Планината

Алуминиум Пред Rider Нога Штипки За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл подложка за нозе Сет Со Заградата

DEN 936.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
за Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Купувачи како што избираат