• Обновено
Нерѓосувачки врвот +дното Целосна прозорец рамка sill Трим 10pcs За Субару Шумите за 2009 година 210 2011 2012

Нерѓосувачки врвот +дното Целосна прозорец рамка sill Трим 10pcs За Субару Шумите за 2009 година 210 2011 2012

DEN 2520.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
заштита
Објектот Тежина:
3.0kg
Модел Година:
2009-2012
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
SBFR034
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за субару шумарот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат