• Обновено
10pcs СТП Реалниот Допир Еден Матични Вештачки Цвеќиња Calla Лилјани за Свадба Букет Boutonniere Дома Мебел Декоративни

10pcs СТП Реалниот Допир Еден Матични Вештачки Цвеќиња Calla Лилјани за Свадба Букет Boutonniere Дома Мебел Декоративни

DEN 367.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Jarrey
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JR01501
Тип:
Calla
Стил:
Цвет
Вид:
Екранот Цвет
боја:
Црвена,беж, зелена,праска розова,жолта,бела,виолетова
Повеќе боја:
пинк зелена, бела зелена,сина

Купувачи како што избираат