• Обновено
Статуата На Слободата Силуета Уметност Дизајниран Ѕиден Decal Дома Livingroom Креативни Оркестарот Американски Стил Винил Ѕид Налепница Wm-255

Статуата На Слободата Силуета Уметност Дизајниран Ѕиден Decal Дома Livingroom Креативни Оркестарот Американски Стил

DEN 191.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Бела, Прилагодено боја
Големина:
small 21X60cm, medium 40X114cm, large 56X160cm
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
WM-255
Материјал:
ПВЦ

Купувачи како што избираат