• Обновено
Folha Кубни Циркони 18 К Banhado На Ouro де Casamento Nupcial Da Dama де Honra Meninas branco chapeado циркон coroa тиара/headb

Folha Кубни Циркони 18 К Banhado На Ouro де Casamento Nupcial Da Dama де Honra Meninas branco chapeado циркон coroa

DEN 624.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Hairwear
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shosixuan
Метали Тип:
Сребро.
Тип:
Tiaras
боја:
Транспарентна
тиара:
свадба тиара
квалитет:
Висок квалитет
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат