• Обновено
(3/8) 10мм Боја Металик Сјајот Лента Свадба Партија Webbing Декорација Подарок Лента Микс,125Yards=25yards*5rolls

(3/8) 10мм Боја Металик Сјајот Лента Свадба Партија Webbing Декорација Подарок Лента Микс,125Yards=25yards*5rolls

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
(3/8) 10мм
Материјал:
Најлон / Метален
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Тип На Производ:
Панделки

Купувачи како што избираат