• Обновено
YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен Приврзоци Накит

YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен

DEN 30.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
16100711264
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Ефект:
различни материјали за избор

Купувачи како што избираат