• Обновено
Електрични Дигитални Терапија Massager Мускулите Stimulator Болка Машина Со Раката Масажа Топката Гума Пантофли За TEEs Масажа

Електрични Дигитални Терапија Massager Мускулите Stimulator Болка Машина Со Раката Масажа Топката Гума Пантофли За

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Elysaid
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
ELYS002
Точка име :
Десетици масажа сет
Примена:
Телото, нозете , Масажа машина & физикална терапија машина
Својства :
десетици massager
Функција:
Десетици масажа,нозете, телото Massager
Функција:
Безбеден и лесен, брз и тивок
Тип:
ДЕСЕТИЦИ електроди масажа нога, нега на тело
Проводен стил :
Кабел дупка & Snap
Материјал:
Силиконската Гума или ЕВА
боја:
Како се покаже слика
сертификација:
CE и RoHS

Купувачи како што избираат