• Обновено
6-14mm Додатоци Црвено Калцедон Epidote Монистра Среќа Камења Earbob Обетки Мода Жените Подароци Накит Рачно Изработени Природен Камен

6-14mm Додатоци Црвено Калцедон Epidote Монистра Среќа Камења Earbob Обетки Мода Жените Подароци Накит Рачно Изработени

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YCH825
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Студ Обетки
Материјал:
Камења

Купувачи како што избираат