• Обновено
Бесплатен Превозот 100pcs/многу SMD SOT-23 AO3400 MOSFET

Бесплатен Превозот 100pcs/многу SMD SOT-23 AO3400 MOSFET

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZZYADE
Пакет Тип:
Surface Mount
Број На Модел На:
AO3400
is_customized:
Yes
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Состојба:
Нови
Точка име :
mosfet транзисторски
во парк:
Yes

Купувачи како што избираат