• Обновено
Топ Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Убава Злато Бран Палета Нож Маслото на Платно Дама Танчерка Ѕид Уметнички дела

Топ Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Убава Злато Бран Палета Нож Маслото на Платно Дама Танчерка

DEN 1488.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40x60CM, 50x70CM, 60x90CM, 70x100CM, 70x120CM
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
на маслени
Предмети:
Портрет
Рамка:
Без рамка само платно
квалитет:
супериорен
цена:
Конкурентна
боја:
како на сликата покажува
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Примена:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
Прилагодување:
Поддршка
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини
Тип:
Handpainted

Купувачи како што избираат