• Обновено
centechia 52/58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 52/58 mm DSIR Објектив за Nikon камера на Canon

centechia 52/58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 52/58 mm DSIR Објектив за Nikon камера на Canon

DEN 40.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Калибар:
52mm, 58mm
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
centechia
Пакет:
No
Број На Модел На:
C0791

Купувачи како што избираат