• Обновено
Луксузни Модни Пеперутка Свила Флип СТП Кожа Телефон Случај За Asus Zenfone ОДИ ZB452KG 4.5 инчен Со Стојат Бесплатен Превозот

Луксузни Модни Пеперутка Свила Флип СТП Кожа Телефон Случај За Asus Zenfone ОДИ ZB452KG 4.5 инчен Со Стојат Бесплатен

DEN 82.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За Asus ZB452KG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.5 inch
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Бизнис,Сјајни
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
За Asus Zenfone ОДИ ZB452KG 4.5 inch
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Функција:
со штанд
прекривачот:
За ASUS ZenFone
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Balack Роза Сина, Розова Сребро.
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
жени мажи девојка

Купувачи како што избираат