• Обновено
PRAYGER Жени Секси Голем Газ Шупливи Надвор Гаќи Задник Lifter Shaper До Колковите долна облека

PRAYGER Жени Секси Голем Газ Шупливи Надвор Гаќи Задник Lifter Shaper До Колковите долна облека

DEN 256.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Spandex,Најлон
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Шупливи Надвор
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
6985
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат