• Обновено
Автомобил Полнач за Телефон 2 Порт Мини Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Брзо Полнење 5V 1А/2.1 А за iPhone, Samsung Галакси Xiaomi Автомобил-полнач

Автомобил Полнач за Телефон 2 Порт Мини Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Брзо Полнење 5V 1А/2.1 А за iPhone,

DEN 179.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Бренд Име:
centechia
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Пакет:
No
Број На Модел На:
Q0095
Влезен Напон:
DC 12V
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Компатибилен мобилен телефон:
за HTC Apple iPhone, Samsung, huawei xiaomi
USB Порти:
2
Излезниот Напон:
DC 5V 1А/2.1 A
Употреба:
автомобил полнач за телефон

Купувачи како што избираат