• Обновено
Отворено 2835 led Лента AC напон 220V 276leds/M IP67 Водоотпорен Градина Лента Јаже Светлина Бела/Топло Бела + ЕУ Моќ Plug Висока Осветленост

Отворено 2835 led Лента AC напон 220V 276leds/M IP67 Водоотпорен Градина Лента Јаже Светлина Бела/Топло Бела + ЕУ

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m
Тип На Објект:
Лента
Напон:
220V
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000hour
Број На Модел На:
2835 led лента
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Led Диоди Број/M:
276leds/m
Бренд Име:
ly&oy'star
Боја Temp(К):
Топло Бела 3000k; Кул Бело 6000k
Спецификации (монистра светлина / m):
276leds/m
LED Чип Модел:
SMD 3014
Потрошувачка на енергија (W/m):
tailorability
2835 LED Лента Емитуваат Светлина:
Топло бела 3000k ~ 3500k
2835 LED Лента Боја Emttiong:
Кул 6000k белата ~ 6500k
2835 LED Лента Светлина Напон:
Текст AC 110V ~ 220V
2835 LED Лента Светлина Водоотпорен:
IP67
Пакување Вклучувајќи:
2835 LED Јаже Светлина+ ЕУ Приклучок
Име на производ:
2835 лер флексибилни газа светлината
2835 LED Лента Светлина Метар:
1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 12m, 15 милиони, 20м 25мм итн
2835 LED Лента Светлина Лумен:
25LM/led

Купувачи како што избираат