• Обновено
[POBING] ЗА Бренд Зима Шамија Жените Plaid Плоштадот Кашмир Шамија Ќебе Унисекс Згусне Заврши Shawl Топло Pashmina Кејп cachecol

[POBING] ЗА Бренд Зима Шамија Жените Plaid Плоштадот Кашмир Шамија Ќебе Унисекс Згусне Заврши Shawl Топло Pashmina

DEN 324.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Кашмир
Број На Модел На:
ZW079
Бренд Име:
Pobing
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
140CM x 140CM
Тежина:
230G
Француски :
foulard femme
Португалски:
cachecol feminino
Шамија тип:
шамија жените,Unsiex
Шаблон Тип:
Plaid/Солидна/Tassels/Геометриски
Шпански:
Bufandas
Германски:
schal
Стил:
Мода,Активни,новина,pashmina,shawl, заврши
Име:
Луксузен Бренд шамија/Кашмир шамија/волна шамија

Купувачи како што избираат