• Обновено
3 парчиња слика платно ѕид уметност платно сликарство оркестарот за дневна соба Глуварче пејзаж ѕид печати Формулиран

3 парчиња слика платно ѕид уметност платно сликарство оркестарот за дневна соба Глуварче пејзаж ѕид печати Формулиран

DEN 146.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20cmX20cmX3, 30cmX30cmX3, 40cmX40cmX3, 50cmX50cmX3, 60cmX60cmX3
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
GH1285
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Медиум:
нормално мастило

Купувачи како што избираат