• Обновено
1000pcs SS12 3мм Помине studs Висок квалитет Смола рамен 3D лак Мобилни убавина DIY декоративни материјали Длабоко црвена роза N13

1000pcs SS12 3мм Помине studs Висок квалитет Смола рамен 3D лак Мобилни убавина DIY декоративни материјали Длабоко

DEN 25.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Длабоко црвена роза
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
SS12
Големина:
3mm
Количина:
1000Pcs / Торба
Материјал:
Акрилик
Тежина:
6.18g

Купувачи како што избираат