• Обновено
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

DEN 636.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
ce
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Број На Модел На:
E3131s-2
Вид:
3G-China Unicom WCDMA-HSUPA
Преносот Го Оценувате:
10/100Mbps
Безжичен Протокол:
3g
Пакет:
No
Тип:
Безжичната
Huawei Модел:
E3131s-2
Фреквенција:
900/2100
Hilink:
Yes
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат