• Обновено
Моден Висок Квалитет Мачка панда Насликани Флип СТП Кожа сфор iPad Воздух 2 Случај За Apple iPad Воздух iPad 2 6 Smart Случај Покрие Школка

Моден Висок Квалитет Мачка панда Насликани Флип СТП Кожа сфор iPad Воздух 2 Случај За Apple iPad Воздух iPad 2 6 Smart

DEN 396.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
За Apple ipad воздух iPad 2 6
Должина:
24.00cm
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
Cisoar
Ширина:
16.95cm
Пакет:
No
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Apple ipad воздух 2
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
8 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa За Apple ipad воздух 2 9.7 инчен

Купувачи како што избираат