• Обновено
Рачно Насликани Сини и бели порцелански тиква knob бронза фиока кабинет салон се справува со копчиња повлекува антички месинг керамички копчиња

Рачно Насликани Сини и бели порцелански тиква knob бронза фиока кабинет салон се справува со копчиња повлекува антички

DEN 96.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
TC3833
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура со керамички
боја:
бронза бела сина

Купувачи како што избираат