• Обновено
Висок квалитет на Воздух Гориво Кислород Сензор за Тојота 89467-33130

Висок квалитет на Воздух Гориво Кислород Сензор за Тојота 89467-33130

DEN 966.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Вид Греење
линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Другиот Дел Број:
89467-33130
Тип:
Тип На Сензор
Точка име:
кислород сензор
Квалитет:
Висок
Големина на:
нормална големина
автомобил се направи:
За Тојота
гаранција:
2 години
Број На Модел:
89467-33130
категорија:
Авто сензори
Поставување на Возило:
ПРЕД

Купувачи како што избираат