• Обновено
Нови Шах Дизајн 3.5 см Силикони Помине Уметност Stamper Scraper со Капа Јасно Желе Главата Црвено Метална Рачка Помине Печат Нокти Алатки

Нови Шах Дизајн 3.5 см Силикони Помине Уметност Stamper Scraper со Капа Јасно Желе Главата Црвено Метална Рачка Помине

DEN 69.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Дефиниција
Големина:
3.5cm for the silicone head
Број На Модел На:
STM-157
Шаблон Тип:
Печат
Количина:
1pcs помине stamper scraper со капа
Материјал:
Силикони
Тежина:
41g
Тип На Објект:
Дефиниција
Тип:
ноктите печат алатки
Функција:
желе помине stampers
боја:
јасно помине stamper
Помине Уметност:
ноктите stamper scraper
Помине Уметност Алатки:
ноктите stamper сет
нокти убавина:
Нокти Алатки

Купувачи како што избираат