• Обновено
3D Соба Позадина Обичај Mural Не-плетени Murales Де Споредено Модерна HD Водопад Сценографијата Фото Ѕид Хартија 3D Ѕид Мурали Позадина

3D Соба Позадина Обичај Mural Не-плетени Murales Де Споредено Модерна HD Водопад Сценографијата Фото Ѕид Хартија 3D

DEN 438.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
jiadou
Број На Модел На:
MU1258
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат