• Обновено
Нови Производи Божиќ Оркестарот Рака Разнесени Стакло Ѕид Светлина

Нови Производи Божиќ Оркестарот Рака Разнесени Стакло Ѕид Светлина

DEN 4560.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број На Модел На:
LRW038
сертификација:
УЛ,CE
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Foyer
Гаранција:
3 Години
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Стакло
Карактеристики:
100% рака разнесени стакло
Број на извори на светлина:
4
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
G9
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Техника:
Топла Виткање
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
110-240V
боја:
Како фотографијата е прикажано(може да се прилагоди)
Големина:
Can be customized
OEM/ODM :
Прифатена

Купувачи како што избираат