• Обновено
Голема големина Печатење на Нафта Сликарство патриот Ѕидното сликарство Ѕид Уметност Декорација Слика За Дневна Соба сликарство Без Рамка

Голема големина Печатење на Нафта Сликарство патриот Ѕидното сликарство Ѕид Уметност Декорација Слика За Дневна Соба

DEN 407.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
12x12, 14x14, 16x16, 18x18, 20x20, 22x22, 24x24, 26x26, 28x28
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
HTIWA-397
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Бренд Име:
DPARTISAN
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Тип:
Постер
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
на десното копче

Купувачи како што избираат