• Обновено
НОВА 2 парчиња 5/8 ПРАЧКА FOOSBALL ФУДБАЛ на МАСА фудбал Гума Браници Фудбал Бафер замена на делови fussball babyfoot 43

НОВА 2 парчиња 5/8 ПРАЧКА FOOSBALL ФУДБАЛ на МАСА фудбал Гума Браници Фудбал Бафер замена на делови fussball babyfoot

DEN 34.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Европа
Пластични Тип:
PP
Шема:
Шарени
Материјал:
Пластични
Техника:
Машина За Печатење
Ткаенина Тип:
Памук
Број На Модел На:
fs43
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Грб & Tassels

Купувачи како што избираат