• Обновено
Кулата везови печ 2.2широк/ /бајка /погоден за носене печ/јакна печ

Кулата везови печ 2.2широк/ /бајка /погоден за носене печ/јакна печ

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
2.2 wide X 2.8 high
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
JLA_A000101
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.2 wide X 2.8 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
JLA_A000101
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат