• Обновено
Xinjiang Hetian свила ткаени мат троседот перница хоризонтална живеење PO7 задебелување

Xinjiang Hetian свила ткаени мат троседот перница хоризонтална живеење PO7 задебелување

DEN 12672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Производот:
Tencel
Боја Класификација:
Вино црвено светло жолта
Применливи Простор:
Дневна соба сала спалната соба друг /други
Продажба На Чекање:
Заврши тепих (јуани / block)
Стил:
Друг /други
Чистење Тип:
Може да се мијат со рака.
Обликот:
правоаголник
Тепих Големина:
1700MM * 1200MM
Технологија:
машина за ткаење

Купувачи како што избираат