• Обновено
Нови 5pcs/многу 37 Степен Висок Квалитет Mimaki Винил Машина Плотер Ножеви Мали се Соочуваат со Главата за Сечење HUHAO

Нови 5pcs/многу 37 Степен Висок Квалитет Mimaki Винил Машина Плотер Ножеви Мали се Соочуваат со Главата за Сечење

DEN 300.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
mi
Дијаметар:
1.5 mm
Вкупна Должина:
19mm
степен:
R0.1
Тип:
плотер
Обложување:
НЕ
Материјал:
Зацементира Карбид
Дијаметар:
1.5 MM
Должина:
20 mm
Knifepoint Форумот:
0.45 mm
Пакет:
5 компјутери/многу

Купувачи како што избираат